Co się dzieje na specjalnych spotkaniach grupy Lecz człowieka?

Tylko raz do roku się spotykamy. Wtedy pracujemy. Bardzo intensywnie. Taka intelektualna balanga!

Co się ciekawego dzieje na spotkaniach?

Za nami już V spotkanie i zaplanowane następne na 2016. Do każdego spotkania dodaję coś, co jest niezapomniane. Na jednym z pierwszych spotkań poznaliśmy Biodanzę. Wspólnie też ćwiczyliśmy tai-chi. Tańczyliśmy na dancingu, do którego przygrywał vero Italiano. Rok temu poprosiłam Julio César Sobrin – somelliera, którego poznałam na warsztatach z pisania bloga, które prowadziłam, aby pozwolił doświadczyć wina.

Wino a nauka

Julio Cesar Sobrino.

 

Julio Sobrino i lekcja degustacji wina

Julio Sobrino i lekcja degustacji wina.

 

Każdy z tych dodatkowych punktów w programie naszego szkolenia (które jest zawsze intensywne i podejmuje tematy: marki osobistej, blogowania, komunikacji) otwiera nas na coś nowego, poszerza horyzonty. Pokazuje, że komunikacja jest wszechobecna, że ta w gabinecie nie jest specjalną jej odmianą. W tym roku moje zaproszenie przyjął Alex Barszczewski , międzynarodowy trener biznesu i autor książki Sukces w relacjach międzyludzkich, którego znam od kilku lat. Poprowadził zajęcia z komunikacji w praktyce.

 

Alek Barszczewski i warsztat z komunikacji

Alex Barszczewski.

 

Alex Barszczewski

Komunikacja w praktyce  z  Alexem Barszczewskim.

Bardzo sobie cenię i dziękuję za wsparcie moich przyjaciół i sprzymierzeńców, dzięki którym to spotkanie ma wymiar wyjątkowego wydarzenia. Sprawia, że robimy duży krok do przodu.

 

A szkolenie?

Wiesz, kiedy szkolenia, prelekcje mają sens? Jeżeli czujesz dyskomfort. Kiedy dostajesz informację: w tym jesteś cienki – pracuj, to trzeba zrobić – pamiętaj o tym. Wychodzisz z konkretnymi zadaniami do zrobienia. Do wdrożenia. Do zastosowania od zaraz. To spotkanie dało nam wszystkim dobrą lekcję komunikacji. Niewielu jest w Polsce lekarzy, którzy potrafią w praktyce dobrze komunikować. U nas w grupie każdy robi to na poziomie, ale wie, że trzeba ćwiczyć, aby być lepszym. Każde spotkanie wpisuje się w realizacji naszej misji, czyli doskonaleniu świadomej komunikacji z drugim człowiekiem, z pacjentem i dzielenie się wiedzą na ten temat z innymi.

 

Co dalej?

Pozostajemy wierni swojej misji – doskonalimy się.

Organizujemy spotkania Dental Coffee Morning, gdzie opowiadamy o korzyściach i rozwiązaniach PR. Jeżeli chcesz, aby takie spotkanie odbyło się w Twoim mieście, pisz na adres info@bridgehead.pl.

Dzielimy się doświadczeniami na swoim blogu. Jeżeli masz pytania, pisz:

info@bridgehead.pl.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *