Kulisy bloga

Jak powstał ten blog? Siedzieliśmy sobie na ostatnim spotkaniu, rzuciłam pomysł i… sprawdź, co jest potrzebne, aby powstał taki blog.

Okazało się, że chcemy pisać i wiemy o czym. Czyli jak u Kominka, najbardziej rozpoznawalnego blogera w Polsce:

“Nigdy nie wymyślaj tematyki swojego bloga. Ona jest w tobie od zawsze”.

Łączy nas to, że doskonalimy się w komunikacji z drugim człowiekiem. Zgadzamy się, co do tego, że można wiele zmienić na lepsze w komunikacji pacjent-lekarz.

Co jest najważniejsze? Człowiek. Wypływa to z misji tego bloga. Nasza grupa liczy 12 osób, które przyjęło wyzwanie: pisząc zmieniać siebie i świat na lepsze. Nie tylko w obrębie gabinetu stomatologicznego.

Obraz jest wart uwagi.  Sesja fotograficzna nie tylko była przygodą dla naszej grupy, ale miała cel: zatrzymać w obiektywie obraz grupy. Zobaczyć znaczy wiele!

Organizacja. Każdy z nas pracuje nad nowym, dobrym nawykiem i pisze. Jako koordynator mam przyjemność przeczytać każdy post jako pierwsza. Teksty podlegają korekcie i są dostarczane na czas.

Jeżeli, wiemy dla kogo i dlaczego, to czas wybrać się ‘na zakupy’. Dostępne są rozwiązania za darmo (www.blogger.com). Jednak to, że prowadzę agencję PR niewątpliwie wpłynęło na to, że ten blog jest uszyty na miarę przez webmastera. Ma to, na czym nam zależało
i od strony treści, po obraz i wtyczki społecznościowe.

Dziękuję moim współpracownikom: Dominikowi (uszył na miarę!), Jackowi (zatrzymał nas w obiektywie na zawsze!) i Joannie ( korekta, którą się lubi!) za pomoc w realizacji tego zadania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *