Ludzie ludziom ślą życzenia

Justyna: Życzę, aby magiczny czas Świąt zaczarował każdego z nas. W Nowym Roku zdobywajmy to, co jest niezbędne do bycia jak najczęściej szczęśliwym!

Renata: Życzę zdrowych i spokojnych Świąt spędzonych w rodzinnej atmosferze oraz Szczęśliwego Nowego Roku!

Marta: Cudownych Świąt- pełnych aromatów wigilijnych potraw, słodkich jak pierniczki z lukrem i szampańskiej sylwestrowej nocy. A tak na poważnie – niech będą jakie chcą – byle w zdrowiu, przy bliskich w rodzinnej atmosferze. Najlepszego z okazji Bożego Narodzenia 🙂

Martyna: Ja na święta życzę Wam chwili, w której będzie można się zatrzymać i po prostu chłonąć magię tych kilku wyjątkowych dni. Szalonego sylwestra i wkroczenia w nowy rok z naładowanymi akumulatorami oraz odrobiny dziecinnej beztroski i radości z drobiazgów na co dzień.

Angelika: Życzę wszystkim, aby każdy kolejny dzień był lepszy od poprzedniego. Niech noworoczne postanowienia wcielają się w życie jedno po drugim, a czas spędzony z najbliższymi w tym magicznym czasie da nam siłę do ich realizacji.

Lidka: Niech ten świąteczny czas pozwoli nam docenić to co mamy, poczuć wdzięczność i miłość. Niech każdy z nas wykorzysta chwilę ciszy na refleksję nad kończącym się rokiem i poczuje ile dobrego nas spotkało. Życzę Wam, żebyście wkroczyli w Nowy Rok z pozytywnym myśleniem, które ułatwi osiąganie celów i doprowadzi wszystkich do szczęścia.

Milena: Życzę wszystkim świąt pachnących choinką z lasu oraz domowymi wypiekami. Aby były one przeżywane w gronie najbliższych w gwarnej i radosnej atmosferze 🙂

Kasia: Na Święta życzę ‘tej’ atmosfery, wymarzonych prezentów pod choinką. W Nowym Roku natomiast pasujących kształtek, niełamiących narzędzi endodontycznych, pacjentów godzących się na zaproponowany plan leczenia i dzieci wierzących w opowieści o robakach. W życiu prywatnym miłości i zdrowia.

Jarosław: Życzę świątecznej, relaksującej przerwy od stomatologii, aby w Nowy Rok wejść z ogromem pasji i masą świeżych pomysłów, które uczynią naszą pracę przyjemniejszą.

Adam: Ciepłych, ale białych

Pachnących piernikiem całych

Z choinką przybraną

Uśmiechniętą mamą

Mikołajem bogatym

Spisanym na straty

Świąt Bożego Narodzenia

Grzegorz: Szczęśliwych, spokojnych, rodzinnych, ale przede wszystkim zdrowych Świąt Bożego Narodzenia! Bez różnicy pacjentom oraz lekarzom. W Nowym Roku natomiast, żeby było lepiej niż jest i żeby tendencja zwyżkowa szczęścia nigdy się nie zachwiała!

Anna: Wszystkim czytelnikom zdrowych, wesołych świąt spędzonych w rodzinnej atmosferze.

Comments
  1. 6 lat ago
    • 6 lat ago
  2. 6 lat ago

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *