Justyna Niebieszczańska – buduje mosty, które łączą ludzi.
Inicjatorka projektu Lecz człowieka, nie chorobę, który rozpoczął się w 2009 roku.
Specjalista Public Relations z ceryfikatem London School of PR. Od 2009 roku zarządza i jest właścicielem Agencji Public Relations BRIDGEHEAD. Od 2010 prowadzi blog o komunikacji, Public relations i pisaniu.

Specjalizuje się w strategicznym planowaniu, personal PR opartym na intrakomunikacji i komunikacji
w branży medycznej. Jeden z niewielu ekspertów dental PR w Polsce. Pisze do Magazynu stomatologicznego i Gazety Lekarskiej. Manager kanadyjskiej korporacji SciCan na Polskę i kraje nadbałtyckie. Autorka przewodnika pt. „Jak zbudować swój wizerunek w 30 dni”. W pracy i w życiu kieruje się zasadą: cokolwiek robisz, patrzaj końca.

Uwielbia pisać i od ponad 3 lat dzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniem prowadząc bezpłatne spotkania z kreatywnym pisaniem, o których informację znajdziesz na stronie: www.kreatywnepisanie.info.

Współorganizatorka Charmsów Biznesu – jednego z największych wydarzeń skierowanych do przedsiębiorczych kobiet na Kujawach.

Wydała dwujęzyczny tomik wierszy „Sub rosa”, bo jedną z jej pasji jest poezja. Miłośniczka labradorów i właścicielka jednego z nich.
www.justynaniebieszczanska.com | www.bridgehead.pl.

Grzegorz Grodoń – Lekarz dentysta szczególnie zainteresowany chirurgią stomatologiczną i wszystkim co się z nią wiąże; specjalizant chirurgii stomatologicznej w 4. Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. Autor artykułów w krajowych czasopismach medycznych.
Lubi czytać fantastykę, w szczególności polską. Uwielbia słuchać o historii, zwłaszcza średniowiecza. Kocha chodzić po górach, a najbliżej ma w Sudety. Uważa, że „Kto nie zna historii jest skazany na jej powtarzanie. Kto ją zna, będzie się bezradnie przyglądał, jak powtarzają ją inni”, mimo to stara się ją poznawać, by czerpać z niej jak najwięcej.

Jedną z ważniejszych książek, czy raczej cykli jakie czytał jest „Trylogia husycka” Andrzeja Sapkowskiego – epopeja o Dolnym Śląsku, połączenie historii i fantastyki; jego zdaniem opus vitae tego autora.

Odczuwa wielką satysfakcję, gdy uda mu się zaskoczyć pacjenta bezbolesnością i spokojem chirurgii stomatologicznej, i pracuje nad tym, by tych pozytywnych zaskoczeń było coraz więcej.

Adam Zyśk – lekarz stawiający jakość nad ilością. Nie wyobraża sobie nowoczesnej stomatologii bez pracy w powiększeniu. „Szkiełko i oko” silniej mówi do niego niż „czucie i wiara” – dlatego Mickiewicza woli zamienić na dobry kryminał Krajewskiego. Wolne chwile spędza w gronie przyjaciół, a także na dwóch kółkach. Tych bez silnika.
 

Martyna Zajkowska
– dentystka zafascynowana endodoncją mikroskopową oraz stomatologią biomimetyczną. Uwielbia „uśmiechać” małych pacjentów.


Wierzy,że najmniejsze szczegóły wymagają największej uwagi- to z nich przecież składają się wielkie projekty.


Najbardziej dumna jest z tego, że swoje szczęście widzi w prostych, codziennych rzeczach.


Jej pasjami poza stomatologią są taniec i fotografia, której efekty publikuje w sieci. Uwielbia kontakt z naturą.

Milena Zajkowska –  pomysłowa dentystka z Olsztyna. Spotkania z pacjentami postrzega jako nieocenione źródło wiedzy i zawodowych doświadczeń.

Renata Olszewska – absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku rozpoczynająca staż podyplomowy  w Regionalnym Centrum Stomatologii w Toruniu. Lubi fitness, jazdę na nartach i dobry film.

Marta Berdzik-Janecka – lekarz dentysta lubiący pracę z dziećmi w pogodnej, rodzinnej atmosferze. W wolnych chwilach słuchająca dobrej muzyki i zaczytana w klasyce kryminału.

Angelika Cichoń- Lekarz dentysta szczególnie zainteresowany stomatologią estetyczną oraz pracą z najmłodszymi, a zarazem często najbardziej wymagającymi pacjentami. Jej motto to: Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób. Ta myśl towarzyszy jej zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Do dzisiaj pamięta, kiedy pierwszy raz przeczytała wiersz Wisławy Szymborskiej Nic dwa razy. Uwielbia cytaty z Małego Księcia, a zwłaszcza: Dla całego świata możesz być nikim, dla kogoś możesz być całym światem.

Powodem do dumy jest dla niej każdy pacjent, który wychodzi z gabinetu z uśmiechem. Duma jest tym większa, im większy był sceptycyzm pacjenta przed wizytą. Lubi zaskakiwać samą siebie.
Jej codziennym rytuałem jest poranne „jeszcze pięć minut” po przebudzeniu, które niejednokrotnie trwa nieco dłużej.

Zagorzała podróżniczka. Najchętniej z plecakiem zamiast walizki i w jurcie, a nie w hotelu. Uwielbia poznawać nowe smaki, w wolnych chwilach sama eksperymentuje w kuchni.

Katarzyna Rzekanowska 

– zawsze uśmiechnięty lekarz dentysta, optymistka.

Przywraca piękny uśmiech swoim pacjentom w Klinice Stomatologii Estetycznej we Włocławku.

Posługuje się najnowszymi metodami leczenia z wykorzystaniem nowych technologii np. CEREC i najlepszej diagnostyki – CBCT.

Należy do grupy Lecz człowieka nie chorobę i jest z tego dumna.

Lubi oderwać się od rzeczywistości ćwicząc jogę. Odkrywa nową muzykę na licznych festiwalach i koncertach. Lubi jeść wszystko niekoniecznie musi być wegańskie i bezglutenowe…;)

Jarosław Rafalski – Pasję stomatologiczną koncentruje głównie wokół leczenia endodontycznego. Mikroskop jest jego codziennym atrybutem. Nie wyobraża sobie codziennej pracy bez powiększenia. Wykładowca szkoleń z endodoncji dla lekarzy dentystów. Świadom ogromnej roli jaką odgrywa dobra komunikacja w gabinecie i w życiu codziennym działa w projekcie Lecz człowieka, nie chorobę od samego początku.

Interesuje się architekturą współczesną. Gdyby nie mógł być dentystą zostałby architektem.

Anna Smorąg– lekarz dentysta, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Stale podnosi swoje kwalifikacje, aby jak najlepiej leczyć swoich pacjentów.

Lidia Marzec – Lekarz dentysta szczególnie zainteresowany endodoncją, stomatologią dziecięcą, medycyną estetyczną i psychologią.
Dodatkowo rozwija się ucząc anatomii, fizjologii i patofizjologii w szkole medycznej.
Jej motto to: „Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą”.
Powodem do dumy jest dla niej każdy zrelaksowany i szczęśliwy pacjent, który wcześniej bał się wejść do gabinetu stomatologicznego.
Lubi słuchać muzyki. Każdej. Od Kabanosa przez Łonę po Grzegorza Turnaua. Codziennie towarzyszy jej Radio Ram, które uwielbia!
Jej codziennym rytuałem jest wieczorna refleksja na temat minionego dnia. A już „zreflektowana” ubiera buty do tańca i relaksuje się na parkiecie.

Kocha tańczyć – szczególnie Zouka. Jest to dla niej najlepszy sposób na odpoczynek. Kolejną ważną rzeczą jest kontakt z przyrodą. Oprócz tańca, energię czerpie z chodzenia po górach, dlatego jak tylko ma wolne, zakłada plecak i w drogę!
.