Nie wyobrażam sobie życia bez niego

Internet wydaje się nieskończoną skarbnicą wiedzy również tej stomatologicznej. Z drugiej strony zawiera bardzo dużo fałszywych i mało wartościowych informacji.

Nie wyobrażam sobie życia bez niego. Ledwo pamiętam czasy podstawówki kiedy do wyszukiwanie informacji używało się książek w bibliotece i encyklopedii świat wiedzy ;]

Internet daje też możliwość szkolenia bez wychodzenia z domu. To niesamowite! Siedzisz na własnej kanapie z ulubioną herbatą w ręku i oglądasz, słuchasz albo czytasz.

 

Jak nie zgubić się w internetowej dżungli?

 

Polecam stronę internetową : http://www.vivalearning.com/

Jest to strona z webinarami stomatologicznymi w języku angielskim. Dla większości wykładowców nie jest to język ojczysty więc słownictwo nie jest trudne. Wykłady najczęściej trwają około godziny i w każdej chwili możesz je zatrzymać, zrobić przerwę lub obejrzeć jeszcze raz interesująca cześć. Dodatkowo szlifujesz swój angielski. Oczywiście w jakiś dzień taki webinar ma swoją premierę i możesz w nim uczestniczyć na żywo. Bardzo duży plus: darmowy dostęp, niespotykane.

 

Często oglądam też filmiki stomatologiczne na YouTube. Można podpatrzeć sporo trików praktycznych. Bardzo podoba mi się pomysł polskiego MedTube bo wymaga logowania. Jednak tutaj filmów na razie jest dość mało. Mam nadzieję na więcej.

 

Gdy czytasz internetową prenumeratę gazety branżowej oczywiście w tle może lecieć praktycznie to co sobie wymarzysz ze Spotyfi.

     …i to wszystko bez wychodzenia z domu:)

 

Oczywiście nic nie zastąpi szkoleń praktycznych, kontaktów face to face i koncertów na żywo;)

Ta forma internetowej edukacji daje inne możliwości, może uzupełniać naukę przez bezpośredni kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *